-9%
, ,

GORENJE WNEI74AS

Gorenje

  • Енергетска класа: A+++
  • Капацитет за перење: 7 kg
  • Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm
  • Инвертер мотор (PowerDrive)

23.590 ден 25.990 ден

Бренд

Брзина на центрифуга

1400

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A, A+++