, ,

KONCAR PR 10 7.AT2

Koncar
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:D
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Боја: бела
 • Гаранција 3 години
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7

16.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Брзина на центрифуга

1000

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

D

 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 7
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Електронско управување
 • Макс. температура на перење (program): 90°C (памук)
 • Индикатор за протекување
 • Заштита од деца
 • Индикатор за отворена или заклучена врата
 • Индикатор за запушен филтер
 • Индикатор за низок притисок на водата
 • Сензор за надзор на перењето
 • Број на програми: 15
 • Start / pauza попче
 • Предперење
 • Дополнително плакнење
 • Одложено перење
 • Температури °C: 20-30-40-60-90
 • LCD дисплеј
 • Inox бубањ
 • Полипропиленска када
 • Енергетска класа D
 • Потрошувачка на струја (kWh/циклус): 0,69
 • Просечна потпрошувачка на струја (kWh/100 циклуси): 69
 • Потрошувачка на вода (lt): 45
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 2
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Bruto/Neto тежина (kg): 56,6/55,2