, ,

KONCAR SR 7VKP0

Koncar
Availability:

Нема на залиха


 • Кондензациска сушара
 • Енергетска класа: B
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на програми: 15

15.490 ден

Нема на залиха

Бренд

Капацитет(kg)

7kg

Енергетска ефикасност

B

 • Кондензациска машина за сушење
 • Енергетска класа: B
 • Сигнализација за полн контејнер со вода
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-7 kg
 • Број на програми: 15
 • Програм за намалено гужвање на алишта
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 4,18
 • Времетраење на стандарден програм (min): 118
 • Напон 220-240
 • Димензии (ВхШхД cm): 85×59,6×56,3
 • Бруто / нето тежина: 38,7/37,2