, ,

TESLA – DB600SB

Tesla
Availability:

Нема на залиха


  • Влечна сила: 280 m³/h
  • Димензии (ШxВxД): 60 cm
  • Механичко управување
  • Боја : Инокс
  • Максимална бучавост: 65 dB(A)re1pW

3.990 ден

Бренд

Ширина

60cm