-13%
, ,

VIVAX WDF-1408D616BS

Vivax

 • Енергетска класа за перење: А
 • Капацитет: 8kg
 • Капацитет на сушење: 6kg
 • Бр. на вртежи: 1400

23.490 ден 26.990 ден

 • Машина за перење и сушење
 • Енергетска класа за перење: А
 • Капацитет: 8kg
 • Капацитет на сушење: 6kg
 • Бр. на вртежи: 1400
 • Мотор: Стандарден
 • Гаранција: 36 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm
Брзина на центрифуга

1400

Бренд

Инвертер мотор

Не

Капацитет(kg)

8kg

Енергетска ефикасност

A